חלק א'

לאחר חודש שבו השתלח קשות ובאופן אישי במבקרת "ידיעות אחרונות" גפי אמיר, שביקרה בצורה מנומקת את תוכניתו "לנצח את הסרטן", יופיע השבוע טורו האחרון של גיא מרוז שמוקדש לנושא. עמנואל רוזן משוחח עם מרוז על הפרשה.

חלק ב'

המשך הדיון בתגובה החריפה, המכוונת לגופו של אדם, של גיא מרוז נגד גפי אמיר, מבקרת הטלוויזיה של "ידיעות אחרונות". עמנואל רוזן משוחח עם אורנה לנדאו, לשעבר מבקרת הטלוויזיה של "ידיעות אחרונות", ועם ירון טן-ברינק, עורך מגזין "רייטינג" ולשעבר מבקר הטלוויזיה של "ידיעות אחרונות". עד כמה תגובתו של גיא מרוז הייתה לגיטימית ומקצועית? האם מבקרות זוכות לתגובות קשות יותר ממבקרים? האם תסכול אישי ומקצועי של מבקרים משפיע על צורת כתיבתם?

חלק ג'

פורום החברות הסלולריות גנז סרט דוקומנטרי שהזמין מאנשי הטלוויזיה דובי קרויטורו ודן שילון בנושא אנטנות וטלפונים סלולריים. הסרט תומך בעמדת הפורום לגבי נחיצות אנטנות רבות להורדת הקרינה, אך מאשש מחקרים קיימים על הסיכונים בדיבור בטלפון סלולרי.

עמנואל רוזן משוחח עם דני רופ, החזאי של חדשות ערוץ 10, ועם ליאור ורונה, מנכ"ל פורום החברות הסלולריות. מדוע נגנז הסרט? לדני רופ הוצע כסף רב להיות פרזנטור של החברות הסלולריות, מדוע סירב? מדוע התקשורת לא מממנת תחקירים בנושא אנטנות סלולריות ומשאירה את השטח פרוץ לחברות מסחריות שעושות סרטים "מטעם"?

חלק ד'

יאיר גרבוז על אמנות בתקשורת ועמנואל רוזן על נעמי לויצקי ומשה גביש.