"קמתי בבוקר והתמלאתי גאווה", אומר כתב "גלובס" שי ניב בעקבות הפרסום שתפס הבוקר את הכותרת הראשית באתר "גלובס". במרכז דף הבית של האתר הוזמנו הגולשים לצפות במהדורה האחרונה של "העשירון התחתון", תוכנית הרשת השבועית שמגיש ניב לצד דרור פויר (תחילה נקראה "מכסחי הטייקונים"). במרכז המהדורה החדשה, ידיעה בלעדית לתוכנית שבוודאי תעמיד במבוכה את הבעלים של "ידיעות אחרונות".

"'ידיעות אחרונות' צולב את ברק ופריאל? גם נוני מוזס העסיק עובדת זרה בסביון - וסגר עניין ב-5,000 שקל קנס", נכתב באתר, ובתוכנית עצמה חשף ניב כי לפני כשנתיים פשטו פקחים של משרד התמ"ת על ביתו של מוזס בסביון ומצאו שם עובדת זרה בלא היתר, שהועסקה בביתו במשך כשנתיים. "ב'ידיעות אחרונות' באותו זמן לא היססו לספר לנו על העובדות הזרות של פנינה רוזנבלום, על זאתי של מירי בוהדנה, על מי לא?", הוסיף פויר. "אבל על העובדת הזרה של נוני? שקט. אסור שאף אחד יידע כלום". מוזס עצמו, כך נאמר בתוכנית, סירב להתייחס למידע.

פרסום מביך שכזה על ארנון (נוני) מוזס, מאנשי העסקים החזקים והמשפיעים במשק, אינו עניין של מה בכך לאף כלי תקשורת בישראל. זהו בוודאי פרסום שאינו מובן מאליו לעיתון "גלובס", שבעל השליטה בו, אליעזר פישמן, הוא שותף עסקי של מוזס, ומחזיק במניות של "ידיעות אחרונות". בעבר אף היו מקרים שבהם כתבות ביקורתיות על קבוצת "ידיעות אחרונות" הוכנו לדפוס ב"גלובס", אך לא פורסמו בסופו של דבר.

"הפרסום הזה באמת מוכיח שהטיעון ש'גלובס' הוא עיתון ששומר על בעלי ההון לא נכון", אומר ניב. "וזה גם המקום להגיד מלה טובה לחגי גולן [עורך 'גלובס'], שלקח פה החלטה אמיצה". ניב גאה במיוחד על האופן שבו פורסם הסיפור, בראש העמוד, תוך שימוש בכותרת המנוסחת באופן מצליף אף יותר מהטקסט שהוא ופויר מגישים לצופים. לדבריו, הוא בחר לפרסם את הסיפור דווקא באתר "גלובס" ולא בעיתון המודפס במטרה לקדם את התוכנית, וכן משום שלדעתו המדיום האינטרנטי והתוכנית עצמה מתאימים יותר לפרסום מידע שכזה: "אני חושב שהיתה יותר לגיטימציה לפרסום במדיום הזה".

צמוד לסיקור של "ידיעות אחרונות" את איתורה של העוזרת הלא-חוקית של אהוד ברק השבוע על-ידי כתבת קול-ישראל כרמלה מנשה, התפרסם בעיתון טור של הפרשן המשפטי הבכיר בעז אוקון. אוקון הזכיר את "מבחן בוזגלו" וטען כי הרשויות הקלו עם ברק משום דעותיו בעד מה שמכונה בעיתונות "שלטון החוק".

"אותי פחות מעניין אם תפסו בבית של מירי בוהדנה עובדת זרה", מדגיש ניב, "ולצורך העניין נוני מוזס לא שונה. אבל כשהוא הבעלים של עיתון שמסקר בהרחבה פרשות של עובדות זרות למיניהן, אז זה כבר הופך באמת לסיפור. בטח כשמדברים על מבחן בוזגלו בהקשר של ברק ונילי פריאל. אני חושב שמבחן בוזגלו עובד גם כאן. מוזס הוא לא בדיוק העולה מצפון אפריקה, הוא לא בוזגלו".