חלק א'

בפתח התוכנית, שואל עמנואל רוזן, האם הקריאה להדחתו של מפקד חיל הים האלוף אלי מרום (צ'ייני) בעקבות ביקוריו במועדון חשפנות, היא צדקנות יתר של התקשורת כמו גם חדירה לצנעת הפרט?

בהמשך התוכנית מראיין רוזן את דרור שטרנשוס, חולה בסרטן שהצטלם לכתבה בערוץ 10 ואף מצלם סרט המתעד את התמודדותו עם המחלה.

על רקע תוכנית הריאליטי "האח הגדול VIP" שהחלה להיות משודרת השבוע בישראל, ועל רקע כוונתה של כוכבת האח הגדול הבריטי, ג'ייד גודי, הגוססת מסרטן - לתעד את מותה ולמכור את זכויות השידור, מתנהל דיון בשאלות מה מניע חולה לתעד את ימיו הקשים? מהם גבולות החשיפה, או שהכל מותר לשידור? ומה החולים והצופים יכולים להפיק מחשיפה כזה?

חלק ב'

אבי בר, מנכ"ל ערוץ הספורט וניצן חן, יו"ר המועצה לשידורי לוויין וכבלים, הוזמנו לאולפן כדי להתעמת סביב החלטתה של המועצה כי החל מחודש יוני ישודרו משחקי ספורט מרכזיים רק בערוצים הפתוחים של ערוץ הספורט. מנגד, ערוץ הספורט טוען שצמצום השידורים החיים בערוצים בתשלום יפגע קשות בערוץ ומבטל במחאה שידורים של מפעלי ספורט ישראליים.

עד כמה מותר לרגולטור להתערב בשיקולי השידור של הערוץ? מדוע מונעים מערוץ הספורט לשדר משחקים בתשלום על מנת להחזיר את העלות הגבוהה של זכויות השידור ובכך לסבסד שידורי ענפי ספורט ישראליים? האם ערוץ הספורט, שמקבל כסף רב מ"הוט" ומ"יס" עבור ערוצי הבסיס, לא מגזים בזליגת השידורים לערוצים בתשלום ובכך סוחט יותר כסף מהצופים? מדוע התעורר הרגולטור רק עכשיו, ולא דרש מלכתחילה מערוץ הספורט לשדר שידורים חיים בערוצי התשלום?

חלק ג'

על בלישת רשות השידור אחר עובדיה.