כפי שדיווחנו אתמול, מהלך איחוד המערכות של רשת "העיר", שהחל לצאת אל הפועל, כולל גם פיטורים ועזיבה של כתבים, עורכים, גרפיקאים ומגיהים. לא כולם עוזבים בשקט.

אילנה נורמן, עורכת ב"העיר תל-אביב" ובעלת הטור "יומן אלקטרוני" ב"עכבר העיר", עתידה לפרסם מחר טור פארודי שבו היא מותחת ביקורת חריפה על הנסיבות שהביאו לעזיבתה (כמובן, ייתכן עדיין שהפרסום יעוכב על-ידי מנהלי הרשת). תחת הכותרת "פאק יו, עכבר פסטרמה" מדמה הטור ידיעה במדור ברנז'ה על אודות פיטוריה של "נורמי נורמן".

"עיתונאית הביבים נורמי נורמן התפוטרה מעבודתה במקומון החייזרי 'ידיעות הפסטרמה'", נכתב בפתח הידיעה, ובהמשך כותבת נורמן: "נורמי, נפיחה חסרת חשיבות בשולי ההיסטוריה ונרקומנית של פסטרמה, החלה את עבודתה בתאגיד המפלצתי לפני כחמש שנים".

נורמן מספקת בטור גם הסברים לעזיבתה: "'תאגיד הענק החייזרי הציב בפני נורמי אולטימטום', מוסיף מקורב אנונימי, המתעקש לשוחח עימנו כשגרב ניילון עוטפת את פרצופו, 'או שתערוך בסניף הפתח-תקוואי הווירטואלי של התאגיד או שתלך לעזאזל. כף רגלה של נורמי מעולם לא דרכה בפתח-תקווה, ולאחר שהתלבטה והתחבטה בסוגיה חסרת החשיבות, החליטה לפרוש מהתאגיד ולהתמסר לחסדיה של לשכת העבודה'".

אל הטור אמור להתלוות איור של עכבר המכוון אקדח לראשו. ניתן לקרוא את הטור במלואו בבלוג של נורמן.