יומיים בלבד לאחר חשיפת זהותו של טום מק'מסטר, הגבר האמריקאי שעמד מאחורי כתיבת הבלוג הפופולרי "A gay girl in Damascus", הודה גם עורך אתר החדשות הלסבי "Lez Get Real" כי הוא למעשה גבר.

 

בלוג של ה"וושינגטון פוסט" דיווח כי "פאולה ברוקס", עורכת ומייסדת האתר "Lez Get Real", היא למעשה ביל גרבר מאוהיו, 58, גמלאי של הצבא האמריקאי שאימץ את שמה של אשתו כשם עט. לדבריו, אשתו לא ידעה שהשתמש בשמה.

חשדות בדבר זהותה האמיתית של פאולה ברוקס החלו להתעורר במהלך סוף-השבוע, כשעיתונאים שחיפשו רמזים על אודות זהותה של הבלוגרית הסורית אמינה ערף החלו להעלות השערות שלפיהן ברוקס הוא מי שעומד מאחורי דמותה של אמינה. ההשערה נשענה על העובדה שלפני שפתחה את הבלוג "A gay girl in Damascus", פירסמה אמינה פוסטים על המהפכה הסורית באתר "Lez Get Real".

עתה מסתבר שגרבר ומק'מסטר לא ידעו דבר זה על זהותו האמיתית של זה. לדברי גרבר, הוא התכתב כמה פעמים עם אמינה בדואר האלקטרוני, והופתע לגלות שהבחורה הסורית שנהגה לפלרטט עם פאולה ברוקס היא למעשה גבר.

 הצילום הפיקטיבי ששימש את המתחזה לבלוגרית הסורית אמינה ערף

הצילום הפיקטיבי ששימש את המתחזה לבלוגרית הסורית אמינה ערף

גרבר מספר שהקים את האתר לאחר שהיה עד ליחס השלילי שממנו סבלו שתי לסביות הנמנות עם חוג חבריו. "האתר הוקם מתוך הכוונות הטובות ביותר", אמר, והוסיף כי כטייס חיל האוויר האמריקאי לשעבר, הוא השתמש באתר כדי לתמוך בביטול מדיניות ה-Don’t Ask Don’t Tell בצבא ארה"ב, הנהוגה כלפי חיילים בעלי נטיות מיניות הומוסקסואליות.