מל ברוקס אמר פעם שטרגדיה זה כשהוא חותך את אצבעו, וקומדיה זה כשאתה נופל לבור ביוב פתוח ומת. ב-nrg מעריב לקחו את המשפט כפשוטו בדיווח לעגני ומרושע על פציעתו של השר לשעבר שאול יהלום.

ביום שבת בערב נפצע יהלום קשה ואיבד דם רב כשהחליק במקלחת ביתו, נפל על האסלה ונחתך עמוקות. הכתב אילן מציק העלה ידיעה על התאונה באתר nrg מעריב, שגירסה מקוצרת שלה פורסמה הבוקר בעיתון "מעריב".

הידיעה ב"מעריב" היתה אינפורמטיבית – סיפור המעשה מפי בני משפחתו של יהלום וציטוט של הפראמדיק שטיפל בו. לעומת זאת, הידיעה ב-nrg היתה מפורטת שלא לצורך, מתיאור המקרה במילים "הנפילה העצומה", דרך פירוט המיקום האינטימי של הפציעה ועד לציטוט של הפראמדיק לפיו "החדר בו הוא שכב נראה כמו שדה קרב". מימדיו של יהלום ועצם ההחלקה הצחיקו כנראה את הכתב או את עורכיו, שהצליחו להתעלם מהעובדה שהאיש נפצע קשה ונלחם על חייו, וגם סתם מהטעם הטוב.

הכתבה עוררה תגובות זועמות רבות בטוקבקים, ודיונים עליה התקיימו בין השאר באתר רוטר.נט, בטוויטר ובתוכניות הרדיו "המילה האחרונה" בגל"צ ו"צהריים בשניים" ברדיו תל אביב. הביקורת הובילה את אנשי nrg לערוך את הכתבה מחדש ולהסיר ממנה את הטקסטים הבעייתיים. בסוף הכתבה נוספה התנצלות: "nrg מעריב מתנצל בפני מר יהלום ובפני הגולשים על נוסח הידיעה המקורית ומאחל לו החלמה מהירה ורפואה שלמה".

העורך הראשי של nrg, ארנון גל, פרסם אחר הצהריים טוקבק בכתבה והודה כי "האופן שבו סוקר המקרה וניסוח הידיעה היו טעות חמורה. פעלתי לתקן את העניין ולהפיק לקחים לעתיד. תודה על ההערות וסליחה אם פגענו, אנחנו לוקחים אותם לתשומת לבנו".