נולד ב-19 באפריל 1948 בכפר סאלד. למד בתיכון גבעת-חיים איחוד. למד לימודי תקשורת ופרסום באוניברסיטת סן-דייגו בקליפורניה (UCSD). היה כתב ועורך ב"על המשמר" וב"דבר", ועורך ב"לאשה" ו"במחנה". היה עורך "הדף הירוק". כותב כפרילנס ב"הקיבוץ" ובמקומונים שונים.

במסגרת כתיבתו העיתונאית עוסק בנושאי חברה, פוליטיקה, סאטירה ושרטוט דיוקנאות אישיים. לאחר שלחם במלחמת יום-כיפור, בהיותו חבר קיבוץ גבעת-חיים איחוד (מאוחר יותר עבר לגור בתל-אביב), כתב את המאמר "הזמנה לבכי", שהתפרסם ב"איגרת", שבועון איחוד הקבוצות והקיבוצים. המאמר עורר תגובות רבות בתנועה הקיבוצית, והיו שראו בו סממן לשינוי הערכים של אותו הדור:

"[...] אני רוצה לשלוח לכם הזמנה לבכי. היום והשעה אינם חשובים, אך תוכנית הערב, אני מבטיח, תהא עשירה: בכי. נבכה שעות, וביחד, כי לבד זה לא יוצא לי. משך כל המלחמה רציתי לבכות ולא יכולתי. עכשיו זה ילך, זה מוכרח ללכת. אין דבר שיעצור בעדנו [...] ויחד נבכה על החלומות מהם הקצנו, על הדברים הגדולים שהפכו קטנים, על האלים שהכזיבו, ועל נביאי-השקר שעלו לגדולה, על חוסר-הטעם, חוסר-הרצון, חוסר-הכוח, על ההווה שאין בו גם קרן אחת של אור, ועל העתיד שיהיה שונה לחלוטין [...]".

המאמר התפרסם גם ב"שדמות" (גיליון נ"ג, חורף תשל"ד), הביטאון הקיבוצי שהעומדים מאחוריו יזמו את הספר "שיח לוחמים", שהתפרסם לאחר מלחמת ששת-הימים.

פרסומים

"לוטה חוגגת יובל", סיפור בקובץ "העיתונאי שחצה את הקווים", מודן, 2007