נולד ברמת-גן ב-1956. למד בישיבה התיכונית תל-אביב. ב-1975 התגייס לעתודה הפדגוגית, שבמסגרתה למד בסמינר להכשרת עובדי הוראה בירושלים ועבד כמורה בקריית-שמונה.

אל העיתונות הגיע בעקבות ראיון שהעניק לגלי-צה"ל ב-1978, לאחר נפילת קטיושות סמוך לביתו. בתחנה חיפשו באותה עת כתב בצפון, והתפקיד הוצע להורוביץ. בתחילת שנות השמונים עזב הורוביץ את ההוראה והתמסר לתפקידו בגלי-צה"ל. במקביל שימש כתב בצפון עבור העיתונים "הארץ", "חדשות" ו"ג'רוזלם פוסט", לצד עבודה בעיתון "הצופה". בנובמבר 1993, עם עליית חדשות ערוץ 2 לאוויר, מונה לכתב בצפון של חברת החדשות. במקביל המשיך לשמש כתב בצפון של גלי-צה"ל.

דיווחיו עוסקים בעיקר במצב הבטחוני בצפון הארץ. סיקר את מלחמות צה"ל בצפון מסוף 1978: מבצע ליטני, מלחמת לבנון, המבצעים דין-וחשבון וענבי-זעם ומלחמת לבנון השנייה, כמו גם נפילות קטיושות וחטיפות חיילים. לדבריו, הוא משתדל להיות בדיווחיו "קצת מחויך ולא רק 'המפחיד הלאומי'".

מ-2003 משדר הורוביץ גם פינה קלילה העוסקת בענייני היומיום ומזג האוויר בתוכנית הבוקר של רפי רשף בגלי-צה"ל. כמו כן הגיש בטלוויזיה את התוכנית "כתבנו בצפון יוצא לפגישה", ובה אירח אישים שונים מהצפון. התוכנית שודרה ב-2005, במסגרת שידורי קשת בערוץ 2, ואף היתה מועמדת לפרס מסך-הזהב באותה שנה.

מתגורר בקריית-שמונה. נשוי ואב לשלוש.