תרמו לעין השביעית

 

תרומה באמצעות כרטיס אשראי או PayPal בדף תשלום מאובטח

תרומה חודשיתתרומה חד פעמית

(לפי שעה, לא ניתן לתרום באמצעות כרטיסי אשראי של החברות אמריקן-אקספרס ודיינרס)

"העין השביעית" היא הזירה היחידה בישראל המוקדשת לביקורת על התקשורת. מאז 1996, תחילה ככתב-עת מודפס ומ-2008 כאתר אינטרנט, עוקבת מערכת "העין השביעית" אחרי העיתונות והמדיה במטרה לשמש כתובת עבור העיתונאי המעוניין בתקשורת עצמאית, חופשית וחוקרת; ולהיות מורה נבוכים לאזרח המעוניין לצרוך תקשורת באופן מושכל, לחוקר התקשורת ולסטודנט.

"העין השביעית" היא זירה בלתי תלויה, ללא קשרים או מחויבות כלשהי לגופים שאותם היא מסקרת, ללא תלות במפרסמים, ללא מורא וללא משוא פנים. באתר "העין השביעית" נצפים מאות אלפי דפים מדי חודש - ללא תשלום וללא פרסום. "העין השביעית" פועלת בזכותכם, וקיומה מתאפשר בזכות תרומות.

כעת ניתן לתרום גם תרומה קבועה לאתר. תרומות קבועות, גם בסכום קטן יותר, חשובות לנו מאוד ומאפשרות לנו לנהל את האתר בצורה בטוחה ומושכלת יותר.

חולצות העין השביעית וכרזות של מפת הבעלויות

כעת ניתן לרכוש חולצות "העין השביעית" וכרזות של מפת הבעלויות בתקשורת הישראלית.

לשאלות ובירורים: contact@the7eye.org.il


חולצות וכרזות

תרומה באמצעות המחאה

גולשים המעוניינים לתרום באמצעות המחאה מוזמנים לשלוח אותה לכתובתנו:

"העין השביעית" (אצל אלעד מן)
מנחם בגין 7, בית גיבור ספורט, רמת גן, 5268102

את ההמחאה יש לרשום לזכות "העין השביעית ? עיתונות עצמאית, חוקרת וחופשית (ע"ר)".

לתושבי ארה"ב: תרומה פטורה ממס

תושבי ארה"ב המעוניינים להרים תרומה פטורה ממס ל"עין השביעית" יכולים לעשות זאת באמצעות פורטל התרומות הייעודי של הקרן החדשה לישראל.

התרומות לאתר "העין השביעית" כפופות לתנאי השימוש. שאלות מכל סוג אפשר לשלוח לכתובת הדואר האלקטרוני שלנו: contact@the7eye.org.il

עוד על "העין השביעית"

"העין השביעית" שמה לה למטרה לקדם את הדיון הערכי על עיתונות, לתבוע מהתקשורת אחריות על פרסומיה, לחשוף עוולות והטעיות ולהעלות לסדר היום מגמות של הונאה (כגון פרסום סמוי), אפליה וגזענות.

"העין השביעית" שמה לנגד עיניה את העיתונאי הישראלי ומעוניינת לחזק את מעמדו הציבורי, לתמוך בו במאבקו לעבודה נקייה מתכתיבים ואילוצים מושחתים ולהנחיל לו כלים מקצועיים.

"העין השביעית" יושבת בתוך עמה. ככלי תקשורת היא מכירה על בשרה את המשבר העמוק שאליו נקלעה העיתונות, משבר כלכלי וערכי שסופו לא נראה. אנו ב"העין השביעית" סבורים שלעבודתנו יש משנה חשיבות דווקא בזמנים של ערעור הסדר הקיים ואובדן הדרך של העיתונות, המו"לים, הרגולטורים והפוליטיקאים.

"העין השביעית" פועלת בכלים עיתונאיים ס אך נוטה גשר אל האקדמיה, אל חקר התקשורת ואל דיסציפלינות שכנות אחרות. הגשר הוא דו-כיווני: הנגשת חומרים וממצאים מחקריים עבור קהיליית העיתונות והציבור הרחב מחד גיסא, ומאידך גיסא המשך יצירת ואצירת מאגר התכנים הגדול והבלעדי בנושאי תקשורת עבור סטודנטים וחוקרים.

"העין השביעית" מעוניינת להיות האתר העברי המרכז את כלל השיח על ענייני תקשורת ועיתונות, ולשמש נמל הבית עבור העיתונאי, הסטודנט והאזרח המתעניינים בתקשורת ובעיתונות בארץ ובעולם. "העין השביעית" היא הזירה העברית היחידה המציעה סיקור מקצועי שוטף של תחום התקשורת והעיתונות בארץ ובעולם.

"העין השביעית" מעלה על נס הנגשה של מסמכי מקור הנחשפים במסגרת הבירור העיתונאי, מתוך תפיסה שלפיה המידע שמגיע לידינו אינו רק שלנו, אלא של כלל הציבור – לרבות חוקרים ועיתונאים מכלי תקשורת אחרים. במסגרת מדור "הגנזך" ובשיתוף עמותת "הצלחה" אנו מציעים לציבור מסד נתונים יחיד מסוגו של מסמכים ראשוניים בתחום התקשורת, בהם כאלו שנחשפו על-ידי "העין השביעית" באופן בלעדי.

"העין השביעית" נוסדה ככתב-עת ב-1996 על-ידי כמה מבכירי העיתונאים והחוקרים בישראל. במהלך השנים פורסמו בה כתבות ומאמרים פרי עטם של העיתונאים והחוקרים המובילים בישראל, וגם כאתר אינטרנט נמנים על כותביה עיתונאים וחוקרי תקשורת מהמוערכים בישראל.